O nás

Hydroponické květinářství FLORAinterier s.r.o.

20 let s Vámi...

Jsme rodinná firma působící na českém trhu s pokojovými hydroponickými rostlinami již od roku 2001, jsme také jediní v plzeňském kraji v tomto oboru. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti interierové zeleně - od výběru vhodných druhů rostlin pro konkrétní stanoviště, přes vytvoření nabídky, samotnou realizaci, až po servis rostlin. Budujeme podnikání na vzájemné důvěře se zákazníky, vždy je naší prioritou Vaše spokojenost, a proto se se snažíme vyjít vstříc i netradičním požadavkům, vždy ale s ohledem na komfort pro rostliny. Naše odbornost jde ruku v ruce s láskou k přírodě a člověku. Snažíme se přírodu nikoliv přetvářet, ale přiblížit ji všem, kteří o to stojí.

Otevření e-shopu představuje další významný krok směrem k zákazníkům. Zvláště u větších zakázek přesto budeme vždy preferovat osobní kontakt, kterým lze předejít potížím s nevhodně vybranými druhy rostlin. Záleží nám na tom, aby Vám rostliny dělaly radost co nejdéle.

Web florainterier.cz kombinuje klasický e-shop s příslušenstvím pro hydroponii a katalog hydroponicých rostlin. Přímo zde můžete objednávat  nádoby a květináče, substráty, hnojivo.

Objednání rostlin funguje formou poptávky, u každé rostliny je možnost "Zeptat se". Obratem Vám napíšeme zda je konkrétní druh, či velikost/varianta skladem, případně navhrneme alternativu. Rostliny pak můžete vyzvednout na našem odběrném místě v Plzni.

Odběr rostlin je možný pouze na našem odběrném místě, případně i jiným způsobem po individuální domluvě.

Zboží nad 5 000 Kč Vám po Plzni a okolí rádi dovezeme ZDARMA.

Rozvoz zboží po Praze a okolí vždy po předchozí telefonické domluvě.

V případě zájmu Vám rádi poradíme s vhodným výběrem rostlin, i dalšího zboží z naší nabídky.

Poskytujeme komplexní služby

  • První konzultace zdarma
  • Vypracování nabídky
  • Poradenství pro vhodný výběr a umístění rostli
  • Realizace
  • Servis rostlin

Při realizaci nad 15000Kč zajistíme bezplatný záruční servis v období aklimatizace rostlin na nové prostředí (cca měsíc od výsadby)

Nabízíme tři způsoby servisu u nás zakoupených rostlin

  • Pravidelný -  2 - 3 týdenní interval, kdy přebíráme celkovou odpovědnost za Vaší zeleň včetně pravidelné zálivky.
  • Čtvrtletní – cca jednou za 3 měsíce, kdy zabezpečíme pravidelnou výživu a ošetření rostlin, operativně podchytíme možné problémy se škůdci a chorobami.
  • Půlroční – 2x za rok, kdy zabezpečíme potřebnou kontrolu škůdců a chorob, čistíme rostliny i nádoby, doplnění hnojiv, substrátu, případná přesadba a odborný řez.