O nás

Hydroponické květinářství FLORAinterier s.r.o.

20 let s Vámi...

Jsme rodinná firma působící na českém trhu s pokojovými hydroponickými rostlinami již od roku 2001, jsme také jediní v plzeňském kraji v tomto oboru. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti interierové zeleně - od výběru vhodných druhů rostlin pro konkrétní stanoviště, přes vytvoření nabídky, samotnou realizaci, až po servis rostlin. Budujeme podnikání na vzájemné důvěře se zákazníky, vždy je naší prioritou Vaše spokojenost, a proto se se snažíme vyjít vstříc i netradičním požadavkům, vždy ale s ohledem na komfort pro rostliny. Naše odbornost jde ruku v ruce s láskou k přírodě a člověku. Snažíme se přírodu nikoliv přetvářet, ale přiblížit ji všem, kteří o to stojí.

Otevření e-shopu představuje další významný krok směrem k zákazníkům. Zvláště u větších zakázek přesto budeme vždy preferovat osobní kontakt, kterým lze předejít potížím s nevhodně vybranými druhy rostlin. Záleží nám na tom, aby Vám rostliny dělaly radost co nejdéle.

Web florainterier.cz kombinuje klasický e-shop s příslušenstvím pro hydroponii a katalog hydroponicých rostlin. Přímo zde můžete objednávat  nádoby a květináče, substráty, hnojivo.

Objednání rostlin funguje formou poptávky, u každé rostliny je možnost "Zepat se". Obratem Vám napíšeme zda je konkrétní druh, či velikost/varianta skladem, případně navhrneme alternativu. Rostliny pak můžete vyzvednout na našem odběrném místě v Plzni.

Odběr rostlin je možný pouze na našem odběrném místě, případně i jiným způsobem po individuální domluvě.

Zboží nad 5 000 Kč Vám po Plzni a okolí rádi dovezeme ZDARMA.

Rozvoz zboží po Praze a okolí vždy po předchozí telefonické domluvě.

V případě zájmu Vám rádi poradíme s vhodným výběrem rostlin, i dalšího zboží z naší nabídky.

Poskytujeme komplexní služby

  • První konzultace zdarma
  • Vypracování nabídky
  • Poradenství pro vhodný výběr a umístění rostli
  • Realizace
  • Servis rostlin

Při realizaci nad 15000Kč zajistíme bezplatný záruční servis v období aklimatizace rostlin na nové prostředí (cca měsíc od výsadby)

Nabízíme tři způsoby servisu u nás zakoupených rostlin

  • Pravidelný -  2 - 3 týdenní interval, kdy přebíráme celkovou odpovědnost za Vaší zeleň včetně pravidelné zálivky.
  • Čtvrtletní – cca jednou za 3 měsíce, kdy zabezpečíme pravidelnou výživu a ošetření rostlin, operativně podchytíme možné problémy se škůdci a chorobami.
  • Půlroční – 2x za rok, kdy zabezpečíme potřebnou kontrolu škůdců a chorob, čistíme rostliny i nádoby, doplnění hnojiv, substrátu, případná přesadba a odborný řez.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení